Kontejnerová doprava

 

Kontejnerová přeprava je rychlý a efektivní způsob dopravy a přepravy odpadu či materiálu. Kontejnery jsou vhodné pro přepravu suti, písku, štěrku, zeminy, domovního a zahrádkářského odpadu a dalšího materiálu. Kontejner si lze pronajmout a po jeho naplnění nechat odvézt. Po předchozí domluvě Vám můžeme kontejner přistavit na váš pozemek a po jeho naplnění pro něj zase přijedeme. 


Pokud nemáte na nakládání materiálu čas nebo dostatek fyzických sil, poskytneme Vám techniku nebo pracovníka, který odpad naloží za Vás. Pronájem kontejnerů nejvíce využijete při stavbě, rekonstrukci, nebo rozsáhlejším úklidu. Kromě toho, že vám odpadne starost s odvozem odpadu, máte jistotu, že jeho likvidace bude provedena legálně a vyřízena potřebná administrativa s likvidací odpadů spojená. 


Nabízíme kontejnery o objemech 8, 12 a 18 m3. Ceny zahrnují přistavení, pronájem kontejneru, odvoz odpadu, ekologickou likvidaci. Při větších objemech a delší spolupráci poskytujeme další slevy. Pro odvoz a likvidaci odpadu máme veškerá povolení.


Našimi přednostmi jsou dlouholeté zkušenosti, komplexnost poskytovaných služeb, flexibilita a dobrá organizace práce. Vozový park udržujeme a obnovujeme s velkým důrazem na ekologii a životní prostředí. Současný trend společnosti je zaměřený na provozování velkoobjemových souprav, speciálně zaměřených na svoz komunálního, recyklovaného a velkoobjemového odpadu. Jejich velkou předností je možnost využití nástaveb jako skladovací prostory, čímž dochází k redukci nákladů zákazníka. 


V rámci logistických služeb provádíme prostřednictvím našeho střediska vnitrostátní dopravu, v případě potřeby s možností využití našich smluvních dopravců. Pracovníci střediska zabezpečují dle dispozic zákazníka kvalitní, rychlou a cenově výhodnou přepravu.


Naše společnost si je vědoma své plné odpovědnosti za přepravovaný náklad a za případné vzniklé škody při přepravě. Proto jsou všechny náklady pojištěny pro případ odcizení, poškození nebo zničení. Pojistná částka je sjednána pro území ČR.


Formulář pro objednání  přistavení a odvozu kontejneru najdete ve složce níže: Soubory ke stažení

 

 

 
 
 
 

Aktuality