PO - PÁ 6:00 - 18:00 - Poslední příjem odpadu 17:30

Kontejnerová doprava

Kontejnerová přeprava je rychlý a efektivní způsob dopravy a přepravy odpadu či materiálu. Kontejnery jsou vhodné pro přepravu suti, písku, štěrku, zeminy, domovního a zahrádkářského odpadu a dalšího materiálu. Kontejner si lze pronajmout a po jeho naplnění nechat odvézt. Po předchozí domluvě Vám můžeme kontejner přistavit na váš pozemek a po jeho naplnění pro něj zase přijedeme. 


 Pronájem kontejnerů nejvíce využijete při stavbě, rekonstrukci, nebo rozsáhlejším úklidu. Kromě toho, že vám odpadne starost s odvozem odpadu, máte jistotu, že jeho likvidace bude provedena legálně a vyřízena potřebná administrativa s likvidací odpadů spojená. 


Nabízíme kontejnery o objemech 8, 12 a 18 m3. Ceny zahrnují přistavení, pronájem kontejneru, odvoz odpadu, ekologickou likvidaci. Při větších objemech a delší spolupráci poskytujeme další slevy. Pro odvoz a likvidaci odpadu máme veškerá povolení.


Našimi přednostmi jsou dlouholeté zkušenosti, komplexnost poskytovaných služeb, flexibilita a dobrá organizace práce. Vozový park udržujeme a obnovujeme s velkým důrazem na ekologii a životní prostředí. Současný trend společnosti je zaměřený na provozování velkoobjemových souprav, speciálně zaměřených na svoz komunálního, recyklovaného a velkoobjemového odpadu. Jejich velkou předností je možnost využití nástaveb jako skladovací prostory, čímž dochází k redukci nákladů zákazníka. 


V rámci logistických služeb provádíme prostřednictvím našeho střediska vnitrostátní dopravu, v případě potřeby s možností využití našich smluvních dopravců. Pracovníci střediska zabezpečují dle dispozic zákazníka kvalitní, rychlou a cenově výhodnou přepravu.


Naše společnost si je vědoma své plné odpovědnosti za přepravovaný náklad a za případné vzniklé škody při přepravě. Proto jsou všechny náklady pojištěny pro případ odcizení, poškození nebo zničení. Pojistná částka je sjednána pro území ČR.